#1 2010-04-06 10:04:14

Friscado

Administrator/Cichy bohater

Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 243
Punktów :   

Speed Message #5

Kolejne zmiany i usprawnienia

Jako, że nasza gra cały czas się rozwija i rejestrują się nowi gracze (nie jest ich wielu, ale kilku na tydzień występuje), postanowiłem umieścić kilka nowych dodatków do strony.

1. TV

Dodatek ten umożliwi wam oglądanie odcinków różnych kreskówek opowiadających o losach super bohaterów. Baza filmików jest na razie niewielka, ale z czasem będzie powiększana.

2. Zmiany w Karcie Postaci -punkty cech

Przez kilka ostatnich dni symulowałem rozwój postaci w naszej grze. Po dogłębnej analizie problemu stwierdziłem, że za jakiś czas w superheroes.pun.pl będziemy mieć kilka osób, które będą niewyobrażalnie szybkie, silne i wytrzymałe. Aby tego uniknąć wprowadziliśmy ogranicznik cech.
Teraz każda z cech waszej postaci nie będzie mogła być większa aniżeli 30. Jednak dzięki umiejętnościom, bonusom i ekwipunkowi będzie można wykroczyć po za ten limit.

Tak więc jeśli wasza szybkość normalnie wynosi 25, a macie umiejętności, które dodają wam 10 do szybkości, więc (jak łatwo można się domyśleć) wasz współczynnik szybkości będzie równy 35

3. Generator Kart Postaci

Najlepszy dodatek w tym zestawie. Nowi gracze już nie będą mieli problemów z odszukaniem wzoru Karty, tylko będą mogli w łatwy sposób wygenerować ją sobie.

Pozdrawiam, Friscado


MOJA KP

UWAGA: W najbliższym czasie bede miec ograniczony ograniczony dostęp do komputera, dlatego też moje wejścia będą żadsze. Z góry przepraszam z utrudnienia, które wystąpią. Obiecuję, że postaram się do tego nie dopuścić.

http://public5.tektek.org/img/av/1003/d23/1216/6236812.pnghttp://public5.tektek.org/img/av/1003/d23/1237/9f66817.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forms.pun.pl www.kravmaga.pun.pl www.wwe-team.pun.pl www.zt2.pun.pl www.nmw.pun.pl